ایران سکس جنده

Home / فارسی / ایران سکس جنده
Print Friendly, PDF & Email

ایران سکس جنده

ما ایرانی ها، هرکجای دنیا باشیم، دو رو و دو چهره داریم. یکی ظاهری است که به در و همسایه و آشنا میفروشیم : درستکار، پاک، چابک، دقیق، با هوش و با فرهنگ، تا که مورد تحسین دیگران باشیم. چهره دیگرما قایم است زیرا که میدانیم یا در اصل هجو است و یا آنکه شاید دیگران نپسندند و ایراد بگیرند؛ در اصل از انتقاد میترسیم. اگر خدای نکرده کسی حقیقت نا خوش آیندی را به ما بگوید، فوراً هارت و پورت کرده با وی قهر میکنیم. استفاده ازانترنت هم با این الگو هماهنگ شده است. تا زمانی که که کسی روی سرما باشد، میخواهیم نشان دهیم که استفاده ما از انترنت فقط برای تقویت دانش و فرهنگ شخصی ماست تا که سواد خود را به رخ همه بکشیم.

وقتی در اطاق تنهاهستیم قصه ما کدام است؟

اصل اول:

هر وبسایتی، نرم افزار مدیریت وجود دارد که داده ها و اطلاعاتی را اتوماتیک جمع کرده تا که مدیر سایت بتواند با مطالعه آن گزارشها از سلیقه کاربران خود آگاه شود. هیچ جای نگرانی نیست که مدیر سایت بتواند داده های شخصی وخصوصی را جمع آوری کند. وقتی که کاربری عبارتی را در گوگل ویا دیگر موتور جستجو تایپ میکند و بدنبال لینک مورد توجه اش میرود، فقط آن عبارت در یک فایل جمع شده و در اختیار مدیر سایت قرار میگیرد.

اصل دوم:

در وبسایت ما بحث از مسائل سیاسی و اجتماعی ایران است. هر کسی که علاقه به این مطالب دارد، با استدلال منطقی، خواهد توانست که با عبارت هایی که در این زمینه ها هستند به وبسایت ما لینک کند. مطالعه آخرین فایل گزارش از عبارت هایی که کاربران تایپ کرده و مقالاتی را مرور کرده اند، باعث تعجب ما بود. در مقاله ای به فارسی، لغت «جنده» در جمله ای بکار برده شده بود:

دربسیاری از جوامع مسلمان رسم مرد سالاری است که در سنین پایین به کودکان با توجه خاصی آموزش داده میشود. مادر، خواهر، دختر مقدس هستند تا زمانیکه دستور مردان را بی چون و چرا بپذیرند. اگر زنی برای گرفتن حق خود بایستد جلف و جنده است.»

این مقاله مکراراً و هر روز مورد توجه و مطالعه قرار میگرفت. خوانندگان به دنبال اصل مطلب که مسئله ایست اجتماعی نبودند. لغت «جنده» گلچین و بیشترین عبارت ساده ویا مرکب مورد استفاده توسط مردان ایران در انترنت است.

اصل اول + اصل دوم: مردان ما وقتی که انترنت را جستجو میکنند بیشتردنبال مطالب رکیک و مستهجن  هستند.

PedzIran:
مشروعیت و خریت

اینهم آمار کوچکی که از گزارش جستجوی عبارات تنظیم کرده ایم:

عبارات ذیل : ۹۱٫۵ ٪ کلمات (لیست را  محدود کردیم)

جنده، دختر جنده، زنان جنده، زن جنده، جنده ایرانی، جنده ایران، مادر جنده، جنده بازار، شیعه های مادر جنده، داستانهای سکسی با اعضای فامیل، دختران جنده، کس زن جنده، دختر جنده ایرانی، دخترای جنده، جنده های تهران، زنان جنده ایران، كس جنده ، جنده خارجی، سکس پولی، عکسهای خانگی از جنده های ایرانی، کس مادر خمینی جنده، كس إيراني جنده

عبارات با « ـ seks iran ـ iran sex – ایران سکس»: ۶٫۷٪

عباراتی بیربط به مطالب مستهجن :۱٫۸٪

این مطلب را ماه پیش به انگلیسی منتشر کردیم. دو هفته نگذشته بود که تعداد خوانندگان وبسایت ما ۱۷۵٪ بالا رفت.

> ای با با! برادران گرامی ازلطف شما بسیار ممنون و متشکریم!

آزادی از آخوند و استبداد؟ آبادی کشور و رفاهت مردم؟ چرت و پرت …

شاید که مملکت را از دست داده و کشور را با جهالت و موش مردگی نابود کنیم. ولی خیال ما راحت است که دودول طلاهای ما وقت آنرا دارند که با پرنوگرافی سرگرم شوند و دلشان را به آلت خود خوش کنند.

اشتباه است که عکس العمل منفی به استبداد دینی، پناه بردن به تخیل رکیک و مستهجن باشد. اعتدال راه وجود دارد. فقط باید همت و صداقت داشت.

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove
Related Posts
Categories